Skip to main navigation Skip to main content Skip to page footer

Γραφείο Διασύνδεσης

ΑΚΟΟΠΡΟΘΕΤΙΣΤΗΣ – ΕΦΑΡΜΟΣΤΗΣ ΑΚΟΥΣΤΙΚΩΝ ΒΑΡΗΚΟΪΑΣ

[κωδ. 2022032801]

Η εταιρεία COSMOEAR, ηγέτιδα στην εμπορία Ακουστικών Βαρηκοΐας, αναζητά ικανούς και προσηλωμένους στον στόχο συνεργάτες, προκειμένου να καλύψει τις αυξημένες της ανάγκες στελέχωσης, λόγω της  αναπτυξής της.

Συγκεκριμένα, η εταιρεία μας αναζητά ΑΚΟΟΠΡΟΘΕΤΙΣΤΗ-ΕΦΑΡΜΟΣΤΗ ΑΚΟΥΣΤΙΚΩΝ ΒΑΡΗΚΟΪΑΣ στην περιοχή της Αττικής και της Θεσσαλονίκης.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Απόφοιτος ΑΕΙ ή ΤΕΙ (Ιατρικών , Παραϊατρικών,  Πολυτεχνικών, Φυσικομαθηματικών, Μουσικών σχολών, Ακοολογίας και τμημάτων Βιοϊατρικής Τεχνολογίας )
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών (κατ΄ ελάχιστον)
  • Άριστη γνώση  Η/Υ (MS Office, web user, χρήση λογιστικού software)
  • Επικοινωνιακές Δεξιότητες
  • Δυνατότητα οργάνωσης και διαχείρισης χρόνου
  • Διάθεση για μάθηση
  • Δεξιότητες παραγωγής γραπτού και προφορικού λόγου
  • Κατοχή διπλώματος οδήγησης
  • Δυνατότητα ταξιδίων
  • Κοινωνικός  και Πελατοκεντρικός
  • Προκειμένου για άνδρες να έχουν εκπληρώσει τις στρατιωτικές τους υποχρεώσεις.

Επιθυμητά  προσόντα:

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση-Ιατρικά Μηχανήματα/Εργαλεία
  • Κατοχή Μετεκπαιδευτικού Σεμιναρίου «Ακοολογία και Νευροωτολογία» θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν.

Παροχές:

  • Ευχάριστο Περιβάλλον Εργασίας
  • Συνεχής Εκπαίδευση
  • Πακέτο σταθερών και μεταβλητών αποδοχών (εταιρικό αυτοκίνητο, τηλέφωνο, κ.λ.π)
  • Ευκαιρίες εξέλιξης σε μια δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρεία

Περιγραφή Θέσης:

Διασφαλίζει το υψηλό επίπεδο ικανοποίησης του συνόλου του πελατολογίου μέσα από την επιστημονικά και τεχνικά άρτια εφαρμογή και ρύθμιση των ακουστικών βαρηκοΐας.

Τα στοιχεία σας παραμένουν εμπιστευτικά και χρησιμοποιούνται αποκλειστικά και μόνο από την εταιρεία μας.

Εφόσον σας ενδιαφέρει η συγκεκριμένη αγγελία, παρακαλούμε να συμπληρώσετε την Αίτηση Αποστολής Βιογραφικού Σημειώματος, επισυνάπτοντας το βιογραφικό σας σημείωμα.