ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ

ΕΦΗΒΕΙΑ & EΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟΣ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΣ - Ο ΡΟΛΟΣ ΤΗΣ ΑΥΤΟΓΝΩΣΙΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΤΟΧΟΘΕΣΙΑΣ

Το Γραφείο Διασύνδεσης του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών σας προσκαλεί να παρακολουθήσετε το ενημερωτικό Webinar με θέμα:

«Εφηβεία & Eπαγγελματικός Προσανατολισμός - Ο ρόλος της αυτογνωσίας και της στοχοθεσίας».

Για περισσότερες πληροφορίες πατήστε εδώ.

LINKEDIN: Ένα χρήσιμο εργαλείο για την καριέρα σας!

LINKEDIN: ΕΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΙΕΡΑ ΣΑΣ!

Παρασκευή 20 Ιανουαρίου 2023

"LINKEDIN: Ένα χρήσιμο εργαλείο για την καριέρα σας!"

Ενεργητική Ακρόαση: Το κλειδί για μία αποτελεσματική επικοινωνία

ΕΝΕΡΓΗΤΙΚΗ ΑΚΡΟΑΣΗ: ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Πέμπτη 12 Ιανουαρίου 2023

"Ενεργητική Ακρόαση: Το κλειδί για μία αποτελεσματική επικοινωνία"

Νέοι Ερευνητές στον Επαγγελματικό Προσανατολισμό

ΝΕΟΙ ΕΡΕΥΝΗΤΕΣ ΣΤΟΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟ

Τετάρτη 11 Ιανουαρίου 2023

Το Πρόγραμμα Μεταπτυχιακών Σπουδών «Συμβουλευτική, Επαγγελματικός Προσανατολισμός και Διά Βίου Μάθηση», του Παιδαγωγικού Τμήματος Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης, της Φιλοσοφικής Σχολής, του Εθνικού  αι Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών διοργανώνει Ημερίδα Μεταπτυχιακών Φοιτητών με τίτλο:

«Νέοι Ερευνητές στον Επαγγελματικό Προσανατολισμό»

Συμμετοχή του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών στο 5ο Φεστιβάλ Νεοφυούς Επιχειρηματικότητας GRBossible

ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΤΟΥ ΕΘΝΙΚΟΥ ΚΑΙ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ ΣΤΟ 5ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΝΕΟΦΥΟΥΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑΣ GRBOSSIBLE

Τεχνικές Ενδυνάμωσης Δημιουργικής Σκέψης και Συνεργασίας

ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΕΝΔΥΝΑΜΩΣΗΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗΣ ΣΚΕΨΗΣ ΚΑΙ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ

Η GRbossible με διοργανωτή την skywalker σε συνεργασία με τον κο Κωνσταντίνο Μπουρλετίδη σας προσκαλεί στο εργαστήριο Τεχνικές Ενδυνάμωσης Δημιουργικής Σκέψης και Συνεργασίας. Για περισσοτερές πληροφορίες πατήστε εδώ.

Ομαδικά Εργαστήρια Συμβουλευτικής Επιχειρηματικότητας "ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΟ ΣΧΕΔΙΟ"

ΟΜΑΔΙΚΑ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΙΚΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑΣ "ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΟ ΣΧΕΔΙΟ"

Δευτέρα 21 Νοεμβρίου 2022

Το Γραφείο Διασύνδεσης του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών πραγματοποιεί τον δεύτερο ανανεωμένο κύκλο ομαδικών εργαστηρίων επιχειρηματικότητας που φέρει τον τίτλο:

« Επιχειρηματικό Σχέδιο» το οποίο θα υλοποιηθεί στις κάτωθι δύο θεματικές συναντήσεις: α) «Μετατρέποντας την ιδέα σε Επιχειρηματικό Σχέδιο» β) « Ηδημιουργία του...

ΗΜΕΡΕΣ ΚΑΡΙΕΡΑΣ 2022

Το Γραφείο Διασύνδεσης  του Εθνικού και ΚαποδιστριακούΠανεπιστημίου Αθηνών στο πλαίσιο των ενεργειών και δράσεων για τη διασύνδεση φοιτητών και αποφοίτων του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών με την αγορά εργασίας διοργανώνει τις «ΗΜΕΡΕΣ ΚΑΡΙΕΡΑΣ 2022» 12-14 Δεκεμβρίου 2022.

Για περισσότερες πληροφορίες πατήστε εδώ.

3rd Epsilon Net Coding School σε .ΝΕΤ - Web & Desktop τεχνολογίες!

3RD EPSILON NET CODING SCHOOL ΣΕ .ΝΕΤ - WEB & DESKTOP ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΕΣ!

Κυριακή 30 Οκτωβρίου 2022

Το Γραφείο Διασύνδεσης του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών σας προσκαλεί να συμμετάσχετε στο εκπαιδευτικό πρόγραμμα με θέμα

"3rd Epsilon Net Coding School σε .ΝΕΤ - Web & Desktop τεχνολογίες!"