ΕΠΙΛΕΓΜΕΝΑ

Συμμετοχή του Γραφείου Διασύνδεσης ΕΚΠΑ στο Εκπαιδευτικό Φεστιβάλ Skywalker.

ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΤΟΥ ΓΡΑΦΕΙΟΥ ΔΙΑΣΥΝΔΕΣΗΣ ΕΚΠΑ ΣΤΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟ ΦΕΣΤΙΒΑΛ SKYWALKER.

Δευτέρα 10 Οκτωβρίου 2022

Με ιδιαίτερη χαρά ανακοινώνουμε ότι το Γραφείο Διασύνδεσης ΕΚΠΑ θα συμμετέχει στο εκπαιδευτικό φεστιβάλ που διοργανώνεται την Πέμπτη 20Οκτωβρίου και ώρα 10.00-17.00, στον Πανεπιστημιακό χώρο του Εθνικού Ιδρύματος Ερευνών (Λεωφ. Βασιλέως Κωνσταντίνου 48 κέντρο Αθήνα), μέσω της εταιρείας Skywalker. Ένα φεστιβάλ με βιωματικές δράσεις και...

ΠΩΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΖΟΜΑΙ ΤΗΝ ΠΟΛΥΠΛΟΚΟΤΗΤΑ, ΤΑ ΛΑΘΗ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΠΟΤΥΧΙΕΣ ΣΤΗ ΣΤΑΔΙΟΔΡΟΜΙΑ ΜΟΥ

Παρασκευή 10 Ιουνίου 2022

Το Γραφείο Διασύνδεσης του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών σας προσκαλεί να παρακολουθήσετε το ενημερωτικό Webinar με θέμα:

"Πώς διαχειρίζομαι την πολυπλοκότητα, τα λάθη και τις αποτυχίες στη σταδιοδρομία μου"

Περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να βρείτε εδώ.