Skip to main navigation Skip to main content Skip to page footer

Γραφείο Διασύνδεσης

ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

[κωδ. 2022030810]

H NoisisΣύμβουλοι Ανάπτυξης Α.Ε. αναζητά έναν επιχειρησιακό σύμβουλο να συμμετέχει στην ομάδα της. Η θέση έχει έδρα στην Αθήνα.

Αρμοδιότητες:

  • Εκπόνηση οικονομοτεχνικών μελετών, business plan
  • Συνεργασία με ομάδα εμπειρογνωμόνων για την εξασφάλιση της έγκυρης και συμφωνημένης υλοποίησης των έργων
  • Ανάπτυξη σχέσεων με μελλοντικούς πελάτες και διατήρηση των σχέσεων με τους ήδη υφιστάμενους πελάτες

Γνωρίσματα και δεξιότητες:

  • Ικανότητα επίλυσης προβλημάτων, ανάλυσης και δεξιότητες διαπροσωπικών σχέσεων
  • Έμφαση στο αποτέλεσμα με λογική και μεθοδική προσέγγιση
  • Ικανότητα ανταπόκρισης κάτω από συνθήκες πίεσης και στενά περιθώρια χρόνου
  • Ομαδική δουλεία και επικοινωνιακές δεξιότητες

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία στα προγράμματα ΕΣΠΑ και τον Αναπτυξιακό νόμο
  • Άριστη επικοινωνία, παρουσίαση και ικανότητα γραφής στα Αγγλικά και Ελληνικά. Η γνώση πρόσθετης ξένης γλώσσας θα θεωρηθεί ως επιπλέον προσόν
  • Πολύ καλή γνώση υπολογιστών

Η εταιρία προσφέρει:

  • Ευκαιρία επίτευξης μακροχρόνιας σταδιοδρομίας
  • Συνεχή εκπαίδευση και προοπτικές εξέλιξης
  • Bonus επίτευξης στόχων/ ανταγωνιστικό μισθό

Εφόσον σας ενδιαφέρει η συγκεκριμένη αγγελία, παρακαλούμε να συμπληρώσετε την Αίτηση Αποστολής Βιογραφικού Σημειώματος, επισυνάπτοντας το βιογραφικό σας σημείωμα.