Skip to main navigation Skip to main content Skip to page footer

Γραφείο Διασύνδεσης

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ

[κωδ. 2022012001]

Η Trust Ramma A.Ε. με έδρα στην Μεταμόρφωση Αττικής είναι ο επίσημος έμπορος των προϊόντων της Johnson & Johnson Vision Care στην Ελλάδα.

Περιγραφή Θέσης :

  • Διαχείριση και ανάπτυξη πελατολογίου (οπτικά καταστήματα) στην Αττική και την Στερεά Ελλάδα.
  • Key accounts management
  • Διαχείριση προωθητικών ενεργειών
  • Συμμετοχή σε συνέδρια-εκθέσεις
  • Συνεχής εκπαίδευση

Προσόντα/Προυποθέσεις:

  • Πτυχίο Α.Ε.Ι.
  • Άριστη γνώση Αγγλικών
  • Πολύ καλή γνώση MS Office
  • Εμπειρία στον χώρο των πωλήσεων (Β2Β)
  • Δίπλωμα οδήγησης
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Δυνατότητα ταξιδίων
  • Υπευθυνότητα-Συνέπεια-Ομαδικό πνεύμα

Παροχές:

  • Εταιρικό αυτοκίνητο
  • Ιδιωτική ασφάλιση
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών

Εφόσον σας ενδιαφέρει η συγκεκριμένη αγγελία, παρακαλούμε να συμπληρώσετε την Αίτηση Αποστολής Βιογραφικού Σημειώματος, επισυνάπτοντας το βιογραφικό σας σημείωμα.