Skip to main navigation Skip to main content Skip to page footer

Γραφείο Διασύνδεσης

PREPAID EXPERT –WHAT’S UP STUDENT

[κωδ. 2021090301]

(Στελέχωση τμήματος Promotion- προώθησης φοιτητικών πακέτων καρτοκινητής)

Περιγραφή Εταιρείας

H AMUSE CONCEPT EVENTS είναι leader στο χώρο των event με 11 χρόνια ιστορίας και έχει διακριθεί με πολλά events awards σε διάφορες ειδικότητες και ως best place to work. Το τμήμα, Amuse BTL, τοποθετεί, εκπαιδεύει και εξελίσσει νέους & νέες προσφέροντας τους θέσεις εργασίας, παρέχοντας υπηρεσίες επικοινωνίας και προώθησης για λογαριασμό μεγάλων εταιριών αναλαμβάνοντας μακροχρόνια διαφημιστικά project.

Περιγραφή θέσης

H Amuse & η Ομάδα καρτοκινητής του What’s up σε ένα πανελλαδικό  project που αφορά την προώθηση πακέτων καρτοκινητής αναζητά νέους/νέες για 4ωρη πενθήμερη εργασία σε Πανεπιστήμια ,Ι.Ε.Κ ,φοιτητικά στέκια με ευέλικτο ωράριο εντός του χρονικού διαστήματος 9:00-21:00

Απαραίτητα προσόντα

  • Διάθεση για εργασία
  • Ευχέρεια στην επικοινωνία
  • Προσεγμένη εμφάνιση
  • Tech Friendly

Παροχές Θέσης

  • Σταθερός βασικός μισθός
  • Ασφάλεια και όλα τα δικαιώματα που ορίζει ο νόμος (δώρα, επιδόματα, άδειες).
  • Bonus παραγωγικότητας

Προσφέρεται Part time απασχόληση σε σύγχρονο περιβάλλον εργασίας- Προοπτικές εξέλιξης & σταδιοδρομίας στις πωλήσεις/marketing στον κλάδο των τηλεπικοινωνιών – κινητής τηλεφωνίας .

Εφόσον σας ενδιαφέρει η συγκεκριμένη αγγελία, παρακαλούμε να συμπληρώσετε την Αίτηση Αποστολής Βιογραφικού Σημειώματος, επισυνάπτοντας το βιογραφικό σας σημείωμα.