Skip to main navigation Skip to main content Skip to page footer

Γραφείο Διασύνδεσης

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΤΕΛΕΧΟΣ

[κωδ. 2022122101]

Η Serinth εμπορική εταιρεία Ιατρικών Μηχανημάτων, με έμφαση στην υψηλή τεχνολογία, στα πλαίσια ανάπτυξης των δραστηριοτήτων της, επιθυμεί να προσλάβει:

Διοικητικό Στέλεχος

Προσόντα:

  • Πτυχίο A.E.I.
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών και MS office
  • Γνώση διαγωνισμών του δημοσίου θα εκτιμηθεί
  • Προσανατολισμός στην επίτευξη στόχων, οργανωτικότητα, ευελιξία και ομαδικό πνεύμα εργασίας
  • Συνέπεια στην τήρηση προθεσμιών
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άνδρες υποψήφιους

Καθήκοντα:

  • Συμμετοχή στην επιλογή και ανάπτυξη προϊόντων σε συνεργασία με τους οίκους του εξωτερικού και με τα αρμόδια τμήματα της εταιρίας.
  • Διαγωνισμοί δημοσίου: προετοιμασία και υποβολή προσφορών, ηλεκτρονικά στις διάφορες πλατφόρμες του δημοσίου καθώς και σε έντυπη μορφή.
  • Διαμόρφωση τεχνικών περιγραφών και προδιαγραφών μηχανημάτων.
  • Δημιουργία και αποστολή προσφορών σε key accounts εσωτερικού και εξωτερικού

Παροχές:

Προσφέρεται ανταγωνιστικός μισθός, άριστο εργασιακό περιβάλλον και προοπτικές εξέλιξης.

Εφόσον σας ενδιαφέρει η συγκεκριμένη αγγελία, παρακαλούμε να συμπληρώσετε την Αίτηση Αποστολής Βιογραφικού Σημειώματος, επισυνάπτοντας το βιογραφικό σας σημείωμα.