Skip to main navigation Skip to main content Skip to page footer

Γραφείο Διασύνδεσης

"CLOSED" HR MANAGER / ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΥ ΔΥΝΑΜΙΚΟΥ

[κωδ. 2022081906]

H ΓΕΤΕ (GATS), Τεχνική Εταιρεία που δραστηριοποιείται στον χώρο της βιομηχανίας πετρελαίου και αερίου, παραγωγής ενέργειας και γενικών κατασκευαστικών έργων, αναζητά υπεύθυνο διαχείρισης ανθρώπινου δυναμικού για εργασία πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες:

-              Ενημερώνει τα αρχεία και τις βάσεις δεδομένων του προσωπικού (προσλήψεις-αποχωρήσεις, άδειες)

-              Προετοιμάζει τους φακέλους και τα έγγραφα των νεοπροσληφθέντων

-              Τήρηση φακέλων εργαζομένων-εκπαιδεύσεις

-              Ενημερώνει τους νέους υπαλλήλους για την κουλτούρα της εταιρείας

-              Καταγράφει στοιχεία και συντάσσει αναφορές προς τη Διοίκηση (σχετικά με τη στελέχωση, τις προσλήψεις, τους στόχους, την αξιολόγηση και τα αιτήματα του προσωπικού)

-              Διευθέτηση θεμάτων προσωπικού

-              Συντάσσει και δημοσιεύει αγγελίες εργασίας για την εύρεση προσωπικού

-              Διεξαγωγή προγράμματος ένταξης νεοεισερχομένων

-              Οργάνωση προσωπικού, παρακολούθηση αξιολογήσεων, βελτιστοποίηση παραγωγικής λειτουργίας

-              Συνεργασία με τον Υπεύθυνο Ποιότητας σε θέματα κοινού ενδιαφέροντος (πιστοποιήσεις προσωπικού, προγραμματισμός εκπαιδεύσεων κλπ)

Απαραίτητα προσόντα:

-              Πτυχίο ΤΕΙ/ΑΕΙ στη Διοίκηση Επιχειρήσεων, Οικονομικών ή παρεμφερούς πεδίου

-              Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας

-              Άριστη γνώση και χρήση Η/Υ (Microsoft Office)

-              Ισχυρές επικοινωνιακές δεξιότητες

-              Οργανωτικές ικανότητες και ομαδικό πνεύμα εργασίας

Θα εκτιμηθεί:

-              Εξοικείωση με λογισμικά Human Resources Information Systems

-              Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση

-              Εξειδίκευση ή Μεταπτυχιακός τίτλος σπουδών στη Διοίκηση Ανθρώπινου Δυναμικού θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν

Εφόσον σας ενδιαφέρει η συγκεκριμένη αγγελία, παρακαλούμε να συμπληρώσετε την Αίτηση Αποστολής Βιογραφικού Σημειώματος, επισυνάπτοντας το βιογραφικό σας σημείωμα.